Dodał: anna Data: 30/10/2020 - 06:04:48
Rodzice

Dnia 30 października swoje 6 urodziny obchodził Igor z grupy III.
Wszystko, co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie
galeria

Dodał: anna Data: 30/10/2020 - 05:49:21
Rodzice

Polejny etap Projektu Zdrowo i Sportowo. Udoskonalanie sprawności, zabawy sportowe . Dłonie -Stopy, Grupa I, II, III 29.10.2020r. koordynator Marta Nowak-Niemirowska
galeria

Dodał: anna Data: 30/10/2020 - 05:36:14
Rodzice

Dynia” dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat. Dowiedziały się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem i, że można z niej przygotować wiele dań tj.: pieczywo, zupę, dżem, ciasto, babeczki, przetwory i soki. Następnie przystąpiliśmy do dyniowych zabaw matematycznych: klasyfikowanie dyń wg wielkości, koloru i kształtu, szeregowanie od największej dyni do najmniejszej, przeliczanie dyń. Wśród zabaw ruchowych były dyniowe kręgle, skoki przez. Dzieci z zapałem zabrały się również do odkrywania "dyniowego wnętrza". Po przekrojeniu dyni wydrążały nasiona, obserwowały ich wygląd. Przedszkolaki miały okazję przekonać się jak smakuje ciasto dyniowe, które specjalnie na tę okazję wspólnie przygotowaliśmy - mufinki z dynia. Wszystkie dzieci chętnie brały aktywny udział na koniec mogły skosztować wyników. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, ciekawości, odkrywania i zabawy co widać na zdjęciach poniżej.

Opracowała: Anna Frankowska, Marta Nowak-Niemirowska.
galeria

Dodał: anna Data: 30/10/2020 - 03:16:41
Rodzice

Dnia 27 października w grupie III odbyły się drugie juz zajęcia w ramach programu,, Szkolne przygody Fajniaków''. Przedszkolaki poznały kilka istotnych informacji na temat wody. Wykonały eksperymenty z wodą:,, woda przyjmuje kształt naczynia'',,, ile jest wody na świecie'',,, wędrująca woda''. Wysłuchały również opowiadania pt. :,, Oszczędzaj kropelkę'' ze zbioru,, Gang Fajniaków i miasto marzeń''. Dzięki niemu dzieci wiedzą jak oszczedzać wodę.

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy