Dodał: Anna Data: 14/08/2018 - 11:13:19
Rodzice

  Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Niepublicznego Przedszkola "Kolorowy Świat" zaprasza Rodziców na zebranie w dniu 28.08.2018 roku o godzinie 16.00

  Dodał: Anna Data: 09/07/2018 - 10:03:14
  Rodzice

   W czerwcu odwiedziły nasze przedszkole Panie z Fundacji ANIMAL GHOST w Gostyninie, P. Małgorzata Jakubowka Trocha i P. Barbara Wichrowska wraz ze swoją podopieczną, śliczną sunią Klarą. Spotkanie było podsumowaniem całorocznej współpracy, w ramach której nasze przedszkolaki, ich rodzice i pracownicy przedszkola systematycznie zbierali dla piesków i kotków jedzenie, kocyki, miseczki i wszystkie inne przedmioty im potrzebne. Nie inaczej było tym razem. Nasi goście otrzymali wielką paczkę dla zwierzaków, a i my dostaliśmy piękny dyplom z podziękowaniami. Wspólne spotkanie było także okazją do rozmowy na temat serdecznego i przyjaznego traktowania czworonogów, zabaw ze śpiewem i obowiązkowego pogłaskania Klary, która bardzo potrzebuje nowego domu!

   Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzinom za włączenie się w naszą akcję niesienia pomocy potrzebującym zwierzakom. Zamierzamy kontynuować ją w następnym roku (przed)szkolnym, ponieważ w naszej placówce uczymy dzieci miłości do zwierząt, właściwej opieki nad nimi oraz niesienia pomocy słabszym i potrzebującym.

   Opracowała Anita Stanisławska.

    Galeria

   Dodał: Anna Data: 09/07/2018 - 09:55:59
   Rodzice

    

   W dniu 29 czerwca, w piękny, słoneczny piątek odbyło się w naszym przedszkolnym ogrodzie Uroczyste Zakończenie Roku (Przed)Szkolnego 2017/18. Dzieci ze wszystkich grup, od maluchów do starszaków, zaprezentowały rodzicom i gościom specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się polskim chodzonym i łowickiem klapokiem, tańcami zatańczonymi przez starsze przedszkolaki. Potem były wiersze i piosenki, opowiadające o całorocznym pobycie dzieci w przedszkolu, o wspólnych zabawach, wycieczkach i imprezach, nowych doświadczeniach i umiejętnościach, jakie nasi podopieczni zdobyli, o przyjaźniach, jakie nawiązali w przedszkolu. Wszystkie dzieci otrzymały dyplom i prezenty, a nauczycielki cudowne bukiety kwiatów i upominki na pamiątkę wspólnej przedszkolnej przygody. Była to bardzo miła i serdeczna uroczystość, nie zabrakło uśmiechów, ale również łez wzruszenia i słów podziękowania dla dzieci, rodziców i kadry placówki za całoroczną współpracę. Pani Dyrektor, Róża Karasińska pożegnała także dzieci, które kończą przedszkole i od września rozpoczną naukę w szkole, życząc im powodzenia i samych sukcesów. Teraz pora na wakacyjny wypoczynek, korzystajmy więc ze słonecznej pogody i zbierajmy siły na nowy rok (przed) szkolny!

   Galeria

   Dodał: Anna Data: 27/06/2018 - 03:40:11
   Rodzice

   Zaproaszmy serdecznie na dni otwarte naszego przedszkola!!!!

    

   Dokumenty - rekrutacji

      

   Galeria

   

   Polecamy