Dodał: Anna Data: 20/02/2019 - 02:50:21
Rodzice

Dni 20 lutego nasze przedszkole odwiedził wspaniały gość - Pani Katarzyna Pilarczyk. Pani edukator leśnictwa z nadleśnictwa Kutno przeprowadziła zajęcia na temat: ,,Ptaki w okresie przedwiosennym". Dziękujemy serdecznie Pani Kasi za poszerzenie wiedzy dzieci, a także za podarowanie karmy dla ptaków.

galeria

Dodał: Anna Data: 20/02/2019 - 02:49:23
Rodzice

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

Dnia 14 lutego 2019 roku w grupie III obchodziliśmy Walentynki. Poznały zwyczaje walentynkowe, historię i tradycję święta zakochanych. Dzieci wzięły również udział w różnych zabawach związanych z tym świętem m.in.: szukały drugiej połówki serca, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami,układały z pasków bibuły serca, a także tańczyły przy muzyce . Nie zabrakło oczywiście sercowych prac technicznych, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę.

Galeria

Dodał: Anna Data: 20/02/2019 - 02:48:04
Rodzice

W ramach cyklu „Hobby przedszkolaka”, realizowanego w grupie IV o swojej pasji opowiedziała kolegom Maja. Dziewczynka interesuje się tańcem, uczęszcza na dodatkowe zajęcia taneczne w jednym z kutnowskich ośrodków kultury, ma też za sobą pierwszy występ, który mogliśmy obejrzeć dzięki nagraniu wykonanym przez mamę Mai. Dziewczynka zaprezentowała grupie swój strój do tańca, a dzieci szczególne zainteresowały baletki, specjalne, wygodne buty do ćwiczeń. Na koniec spotkania Maja została instruktorem tańca i przeprowadziła w grupie zajęcia taneczne. Oczywiście Majka w przyszłości chciałaby zostać tancerką, czego serdecznie jej życzymy. Opracowała: Anita Stanisławska

Galeria

Dodał: Anna Data: 20/02/2019 - 02:42:32
Rodzice

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Oli z grupy III, która pod okiem Pani Justyny Anielak zajęła II miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Sukienka Pani Zimy'' organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 20 w Sosnowcu. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy