Dodał: Anna Data: 14/02/2020 - 01:46:00
Rodzice

Babcia I Dziadek to słowa, które dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy I i II 13.02.2020 r. przygotowały uroczystość z tej okazji . Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonych gości . Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym . Po zakończonej inscenizacji dzieci podarowały swoim babciom i dziadkom własnoręcznie robione prezenty - z mała pomocą cioć 😊 następnie wszyscy razem wybraliśmy się na pyszny poczęstunek . Dzień minął w bardzo miłej atmosferze .

 

galeria

Dodał: Anna Data: 13/02/2020 - 04:22:43
Rodzice

Dnia 13 lutego w grupie III rozpoczęliśmy cykl spotkań pt. :,, Moja ulubiona zabawka''. W każdym tygodniu wybrane dziecko przynosi do przedszkola zabawkę, którą najbardziej lubi. Zadaniem dziecka jest opowiedzenie czemu wybrało tą zabawkę, skąd ja ma, jak wyglada, a także ciekawostek o niej. W ten sposób rozwijamy mowę o dłuższe formy wypowiedzi. Dodatkowo nauczyciel uzupełnia wiedzę dzieci na dany temat. Staś w tym tygodniu przyniósł Kobrę. Mierzył jej długość stopami, opowiedział jak wygląda. Jest dla niego bardzo ważna, gdyż kupiła mu ją siostra w Parku Dinozaurów w Kołacinku. Nauczyciel uzupełnił wypowiedź Stasia opowiadając o cechach budowy, polowaniu, jadzie kobry.

Dodał: Anna Data: 13/02/2020 - 04:17:23
Rodzice

Dnia 13 lutego swoje 5-te urodziny obchodził Ksawery z grupy III. Nasz kochany przedszkolak przyniósł do przedszkola przepyszny tort, który znikał w mgnieniu oka. Odśpiewaliśmy Ksaweremy 100 lat, a także złożyliśmy najserdeczniejsz życzenia.

W każdej chwili, zawsze, wszędzie
niech Ci w życiu dobrze będzie,
niech Cię los obdarzy
wszystkim o czym marzysz... 😍😘

galeria

Dodał: Anna Data: 13/02/2020 - 04:12:40
Rodzice

Dnia 13 lutego do Akcji Głośnego Czytania dołączyła mama Igora z grupy III- Pani Natalia Wojtalik. Przeczytała dzieciom książkę pt. :,, Przygody Dinozaura'' F. Bromage. Dzieci były zachwycone tematyką wybranej książki. Serdecznie dziękujemy Pani Natalii za rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy