Dodał: Anna Data: 10/12/2018 - 04:08:12
Rodzice

Dnia 10 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne ze zwierzętami z ZOO Safari. Zwierzęta spełniły marzenia przedszkolaków. Chętne dzieci mogły pogłaskać: żółwia, szynszyla oraz agamę brodatą. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały ciekawostek na temat wyglądu i życia zwierząt w ich naturalnym środowisku. Na zakończenie spotkania przedstawicielka ZOO Safari Borysew zaprosiła dzieci wraz z opiekunami do odwiedzenia tego niezwykłego ogrodu zoologicznego.

 

 Galeria

Dodał: Anna Data: 07/12/2018 - 12:56:11
Rodzice

Dnia 30 listopada w grupie II odbyły się warsztaty z rodzicami pt.: ,,Świąteczne drzewko''. Celem warsztatów było wykonanie choinki z rolek po papierze toaletowym oraz ręcznikach papierowych. W miłej i świątecznej atmosferze rodzice i dzieci odkrywały swoje talenty plastyczne. Podczas wykonywania drzewek wszyscy wykazali się pomysłowością i inwencją twórczą. Wszystkie choinki zostały wyeksponowane w kąciku zimowym w sali. Po skończonych warsztatach wszyscy wspólnie ubraliśmy klasową choinkę.

Galeria

Dodał: Anna Data: 07/12/2018 - 11:41:17
Rodzice

W ramach programu "Dzieciaki Mleczaki" promującego spożycia mleka i jego przetworów- dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Kolorowy Świat" w Bielawkach w dniu 6.12.2018r wzięły udział w konkursie organizowanym przez Polską Izbę Mleka do Programu edukacyjnego "Dzieciaki Mleczaki"

Dodał: Anna Data: 07/12/2018 - 11:30:36
Rodzice

6 grudnia, w dniu tradycyjnych Mikołajek nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja w grupie Starszaków. Już od samego rana dzieci wypatrywały go przez okno, nasłuchiwały dzwonków sań i kroków na przedszkolnym korytarzu. Gdy wreszcie przybył do naszej sali dzieci powitały go z wielką radością. Gość wręczył przedszkolakom upominki (czapki mikołajowe i słodkości), a dzieci odwdzięczyły się prezentem – ciepłym mlekiem i herbatnikami oraz samodzielnie wykonaną książeczką złożoną z kolorowych rysunków przedstawiających postać Mikołaja. Podczas spotkania nie zabrakło także rozmów i zabaw z Mikołajem, piosenki zaśpiewanej gościowi oraz wspólnego wysłuchania bajki „W krainie Św. Mikołaja”. Starszaki były zachwycone osobą Mikołaja, jego serdecznością i uśmiechem. Z wielkim żalem pożegnały gościa życząc mu szczęśliwej drogi do innych, czkających na niego dzieci. Dziękujemy za odwiedziny Mikołaju!

Opracowała: Anita Stanisławska.

Galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy