Rodzice
Nasze przedszkole odwiedził podleśniczy z Nadleśnictwa Kutno
, który opowiedział dzieciom o budowie lasu i jego mieszkańcach



Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się również co dzieje się wiosną 

w lesie, jak należy dbać o las i jego mieszkańców oraz dlaczego dbanie o środowisko jest tak bardzo ważne dla każdego z nas



