Dodał: Anna Data: 03/04/2026 - 03:08:01
Rodzice

Nasze przedszkole odwiedził podleśniczy z Nadleśnictwa Kutno 🌳, który opowiedział dzieciom o budowie lasu i jego mieszkańcach🫎🌳🦊🐗
Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się również co dzieje się wiosną 🪺🪻🌿w lesie, jak należy dbać o las i jego mieszkańców oraz dlaczego dbanie o środowisko jest tak bardzo ważne dla każdego z nas🍃🌞

 

Dokumenty - rekrutacji

   

Galeria



Polecamy