Rodzice
We wtorek w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne.
Panowała radosna i serdeczna atmosfera, a spotkanie było doskonałą okazją do integracji i poznawania świątecznych tradycji.
Po śniadaniu odwiedził nas wielkanocny królik, który sprawił dzieciom ogromną niespodziankę. Rozdał wszystkim czekoladowe jajeczka.


