O nas

Data: 06-08-2014

Drodzy Rodzice,
 z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy Kutno, poprzez realizację projektu "Kolorowy Świat- punkt przedszkolny w gminie wiejskiej Kutno” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, powstał punkt przedszkolny „Kolorowy Świat” mieszczący się w miejscowości Bielawki 31. Punkt przedszkolny „Kolorowy Świat” czynny jest 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00-17.00, gdzie dzieci pozostając pod fachową opieką kadry przedszkola mają możliwość uczenia się i poznania otaczającego je świata.  
Punkt przedszkolny został utworzony dla dzieci w wieku 3-5 lat, aby ułatwić i umożliwić najmłodszym mieszkańcom dostęp do edukacji przedszkolnej, poprzez zajęcia edukacyjno- wychowawcze prowadzone zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego.  W naszej placówce zapewniamy indywidualne podejście do dziecka mając przede wszystkim na względzie potrzeby i upodobania dzieci. Dodatkowo dzieci pozostając pod naszą opieką mają możliwość rozwijać się i kształtować właściwe nawyki poprzez uczestniczenie w zajęciach dodatkowych (wszystkie zajęcia dodatkowe oraz całodzienny pobyt dziecka wraz z wyżywieniem są bezpłatne),np. zajęcia z języka angielskiego, zajęcia z logopedą, gimnastyka korekcyjna. Dodatkowo  oferujemy wspólne zajęcia integrujące rodziców i dzieci, pobudzające wspólne zabawy i naukę, zajęcia otwarte z logopedą, specjalistą ds. zdrowego żywienia, ortopedą.
Serdecznie zapraszamy do zapisywania dzieci do punktu przedszkolnego „Kolorowy Świat”. Dokumenty zgłoszeniowe dostępne są w zakładce- Dokumenty, bądź bezpośrednio w siedzibie Zakładu Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Kutnie na ulicy Jagiełły 2. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 24 253 37 42.
Do zobaczenia w „Kolorowym Świecie”