Dodał: anna Data: 30/03/2020 - 05:35:29
Rodzice


  Drodzy Rodzice,


  Informujemy o propozycji TVP2 dla dzieci . Ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotował kanał TVP2. Już od dziś, 30 marca br. rusza pasmo „Wesoła Nauka”. Serdecznie zapraszamy do oglądania od godz. 11:05!Codziennie od poniedziałku do piątku
  Jest on skierowany do przedszkolaków i dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, a także ich rodziców i nauczycieli.
  Program „Wesoła Nauka”
  „Wesoła Nauka” to trwające po 30 minut pasjonujące zajęcia dla najmłodszych. Prowadzący Robert El Gendy wraz z nauczycielami, rodzicami, youtuberami i gwiazdami telewizji poprowadzą dzieci przez fascynujący świat nauki. Zobaczymy zaskakujące eksperymenty i intrygujące doświadczenia naukowe, a także kreatywne gry i zabawy. Nie zabraknie zajęć sportowych, prac twórczych i muzyki z największymi gwiazdami w roli domowych nauczycieli.
  Program „Wielkie Dzieła Małych Rąk”
  „Wielkie Dzieła Małych Rąk” to magazyn tworzony we współpracy z ekspertami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Realizuje on podstawę programową i wykorzystuje materiały edukacyjne opracowane przez ministerstwo. To nowatorskie podejście do edukacji obejmujące takie dziedziny jak: matematyka, język polski, przyroda, języki obce, a także zajęcia ruchowe i naukę przez zabawę. Prowadzącą i autorką programu jest ekspert MEN ds. edukacji dzieci młodszych, Dorota Dziamska:


  Dodał: anna Data: 27/03/2020 - 12:58:54
  Rodzice

   A tak spędzają czas dzieci z grupy IV.

   galeria

   Dodał: anna Data: 27/03/2020 - 12:48:21
   Rodzice

    Maluszki z grupy I dzielnie wykonują prace plastyczne, aktywnie spędzają czas i świetnie się przy tym bawią co widać na ich uśmiechnietych buziach.Pozdrawiamy:)

    galeria

    Dodał: anna Data: 27/03/2020 - 12:35:47
    Rodzice

     Grupa II z wielkim zaangażowaniem pracuje z rodzicami w domu , efekt SUPER !

     galeria

      

     Dokumenty - rekrutacji

        

     Galeria

     

     Polecamy