Dodał: Anna Data: 27/09/2023 - 02:13:40
Rodzice

W poniedziałek grupa starszaków „świętowała” pierwszy dzień jesieni. Dzieci oglądały przyniesione przez siebie dary, skosztowały jesiennych owoców: winogron, śliwek, jabłek. Rozmawialiśmy o tym co daje nam ta pora roku a następnie wybraliśmy się na spacer na pobliskie ogródki działkowe. Udało się tam wypatrzeć kolorowe liście, dziką róże, pigwę, jabłonie, słoneczniki.
Na zakończenie „Jeżyki” zrobiły piękną Panią Jesień.
Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za przyniesione dary, które upiększyły nasz kącik przyrodniczy.
 

Dodał: Anna Data: 27/09/2023 - 01:53:58
Rodzice

😊Sportowo znaczy zdrowo 😃🏃🏃‍♀️
Wielkie brawa należą się naszym przedszkolakom, którzy wzięli udział w niedzielnym Biegu Przedszkolaka 👏
Gratulujemy wszystkim dzieciom uzyskanych 🥇 a naszej pani Dyrektor zdobytego dyplomu
 

Dodał: Anna Data: 22/09/2023 - 01:58:08
Rodzice

We wrześniu " Grupa Misie" zrealizowała dwa zadania z projektu edukacyjnego " Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy":
1. Kici Kocia w przedszkolu.
2. Kici Kocia została policjantką.
W ramach pierwszego zadania dzieci poznały zasady grupy, plan dnia, przyjaciół Kici Koci oraz wysłuchały opowiadania, jak Kicia Kocia poszła do przedszkola. Podczas drugiego zadania zapoznały się z pracą policjanta oraz zasadami ruchu drogowego, które zaprezentowały podczas spotkania z policjantkami , które odwiedziły nasze przedszkole.
 

Dodał: Anna Data: 22/09/2023 - 01:34:19
Rodzice

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Na dzieci tego dnia czekało mnóstwo atrakcji. Na początku przedszkolaki sprawdzały swoją wiedzą dotyczącą naszego przedszkola w krótkim quzie. Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna przy muzyce, z chustą animacyjną i kolorowymi balonami. Było przy tym dużo śmiechu i radości. Po tanecznej zabawie dzieci pozowały w fotobudce specjalnie przygotowanej na tę okazję. Na zakończenie na wszystkich czekał pyszny poczęstunek w postaci naleśników i owocowych soków.


Galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy