Dodał: Anna Data: 10/11/2019 - 11:25:21
Rodzice

Dnia 8 listopada br w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Grupa III i IV pod przewodnictwem pani Anielak i pani  Stanisławskiej zaprezentowały z okazji święta uroczysty program pt. ,,Lekcja patriotyzmu".

galeria

czytaj więcej...

Dodał: Anna Data: 08/11/2019 - 12:01:51
Rodzice

W dniu 6 listopada w naszym przedszkolu rozpoczął się cykl warsztatów dla rodziców "Akademia Małego Smakosza". Warsztaty poprowadziła dietetyk Justyna Stangreciak. Dziekujemy

Galeria

Dodał: Roza Data: 07/11/2019 - 10:54:59
Rodzice

Dnia 4 listopada dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Lepiej czytać niż klikać" w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arena z Białegostoku. W ciekawym i zabawnym przedstawieniu aktorzy przestrzegali dzieci przed zagrożeniami i uzależnieniem od gier komputerowych.

Dzieci śledząc losy głównej bohaterki miały okazję do analizowania zachowania dziewczynki, która uwielbiała spędzać czas przed monitorem i objadać się słodyczami. Niestety nie miała ochoty na spędzanie czasu z książką ani na uprawianie tak lubianego wcześniej sportu. Na szczęście szybko zrozumiała, że czytanie książek niesie ze sobą nieocenione korzyści. Mamy nadzieję, że spotkanie z aktorami zmieni nawyki niektórych przedszkolaków.

Dodał: Roza Data: 07/11/2019 - 10:52:45
Rodzice

Maluszki zapoznały się z nowymi przyjacielami grupy ,,JEŻYKAMI" wykonały prace i tym rozpoczęły projekt! 😍 ,,Podróże Jeża ze Zgierza".

Galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy