Dodał: anna Data: 21/03/2023 - 02:22:27
Rodzice

Zajęcia muzyczno-taneczne w Młodzieżowym Domu Kultury - grupa "Sówki"

Galeria

Dodał: anna Data: 21/03/2023 - 02:20:47
Rodzice

15 marca dzieci z grupy Wiewiórki obchodziły Ogólnopolski Dzień Matematyki. Był to bardzo ciekawy, wesoły i kolorowy dzień - pełen matematycznych zabaw. Dzieci chętnie odpowiadały na pytanie - Co to jest matematyka? Padały ciekawe, zaskakujące odpowiedzi.
Misie rozwijały swoje umiejętności podczas przeliczenia, rozpoznawania kształtów figur geometrycznych, doskonaliły orientację przestrzenną i odgadywały zakodowane zapisy matematyczne. Z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem uczestniczyły w matematycznych zabawach i grach dydaktycznych.

Dodał: anna Data: 21/03/2023 - 02:11:46
Rodzice

Dnia 14 marca w grupie ,,Sówki" świętowaliśmy dzień matematyki. Rozwijaliśmy umiejętności matematyczne, tj. dodawanie, odejmowanie, rozwiązywanie zadań tekstowych, przeliczalnie i dopełnianie zbiorów, odczytywanie zapisu cyfrowego, rozpoznawanie kształtu figur geometrycznych. Dzieci uczestniczyły w następujących zabawach: wybieram klips, kolorowe koło, warzywne zadania, odpowiednią figura.

Galeria

Dodał: anna Data: 09/03/2023 - 01:42:35
Rodzice

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.
W tym szczególnym dniu chłopcy z grupy ,,Sówki" złożyli życzenia dziewczynkom, a także wszystkim Paniom z przedszkola. Nie zabrakło również drobnych upominków, poczęstunku i wspólnych zabaw.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Rodzicom za zorganizowanie tego wyjątkowego dnia 🌷🌹💐
Galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy