Dodał: anna Data: 03/07/2020 - 11:49:23
Rodzice

Dziś pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem mali kucharze zapoznali się z przepisem na pyszne gofry. Dzieci pod kierunkiem pań, z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski . Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!!
Było słodko, smacznie i zdrowo, a głównym dodatkiem do gofrów były owoce sezonowe.

Dodał: anna Data: 28/06/2020 - 07:34:23
Rodzice

W dniu 27 czerwca, w piękną, słoneczną sobotę, dzieci, rodzice i wychowawczyni z grupy Starszaków spotkali się na przedszkolnym placu zabaw, aby wspólnie zakończyć rok szkolny 2019/20. W tym spotkaniu uczestniczyła również P. Beata Szymczak, wicedyrektor naszego przedszkola. Zakończenie dwóch lat współpracy było jednocześnie naszym pożegnaniem, ponieważ dzieci po wakacjach rozpoczną już naukę w szkole. Z tej okazji przyszli uczniowie otrzymali "Elementarz matematyczny", dyplomy ukończenia przedszkola oraz imienne, złote medale, które, mam nadzieję będą miłą pamiątką na długie lata. Nasze spotkanie przebiegło, jak zawsze w miłej i serdecznej atmosferze, nie zabrakło oczywiście chwil wzruszenia, ale przede wszystkim było pełne radości i uśmiechu. Kochani, dziękuję wszystkim rodzicom za wspaniałą współpracę, zaangażowanie w życie grupy, a dzieciom życzę samych sukcesów w szkole, ale także spełnienia dziecięcych marzeń, dużo czasu na zabawę oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Wspominajcie ciepło nasze przedszkole! Opracowała Anita Stanisławska.
 

Dodał: anna Data: 27/06/2020 - 08:25:33
Rodzice

  Szanowni Rodzice
  Dyrektor oraz kadra pedagogiczna przedszkola serdecznie dziękuje za całoroczną współpracę, a szczególnie za Waszą cierpliwość i życzliwość w czasach zdalnego nauczania. Życzymy miłych i bezpiecznie spędzonych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

   
   
   

  Dodał: anna Data: 21/06/2020 - 07:23:23
  Rodzice

   galeria
   Wielkimi krokami zbliżają się wakacje… więc Starszaki z gr. IV już planują „Letnie podróże”. W ramach tego tematu dzieci opowiadały o swoich wakacyjnych planach, o miejscach, które chciałyby odwiedzić latem, wskazywały te miejsca na mapie, oglądały filmy o pięknych polskich krajobrazach. Utrwalały zasady bezpiecznych wędrówek w górach i zabaw nad wodą oraz numery alarmowe do służb ratowniczych. Wzbogacały swoje słownictwo o nazwy roślin i zwierząt górskich i egzotycznych, różnych zbiorników wodnych, środków transportu, którymi mogą pojechać na wakacje. Składały żaglówki z papieru, lepiły lody z płatków kosmetycznych, dodawały i odejmowały, pisały i czytały czytanki. Pracowały bardzo aktywnie, dzięki pomocy swoich rodziców. Ania ma nowych przyjaciół, dwa małe, śliczne kotki, którymi się opiekuje. Dziękuję za wspaniałą współpracę. Opracowała Anita Stanisławska.

    

   Dokumenty - rekrutacji

      

   Galeria

   

   Polecamy