Dodał: Adam Data: 09/12/2015 - 02:15:34
Informacyjne

Dnia 9 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu „Kolorowy Świat” gościliśmy leśniczego. Pan Robert Krokowski przywiózł do przedszkola żywą choinkę, która została przepięknie przystrojona przez dzieci. Przedszkolaki wysłuchały bardzo ważnych  i ciekawych informacji dotyczących przygotowań zwierząt do zimy. Pan Robert przygotował również niespodziankę-dzieciaki otrzymały kolorowanki oraz kredki. Na koniec spotkania przedszkolaki pochwaliły się karmnikami, które znajdują się na przedszkolnym placu zabaw. Ten dzień na długo zostanie w pamięci dzieci.

GALERIA

Justyna Markiewicz

Dodał: Adam Data: 09/12/2015 - 12:17:16
Informacyjne

Dnia 08.12.2015r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Kolorowy Świat" odwiedziły restaurację ,,Ale Smacznie" w Kutnie. Przedszkolaki wycinały z ciasta pierniki oraz ozdabiały je kolorowymi posypkami. Następnie pierniki trafiły do piekarnika. Na koniec wycieczki dzieciaki mogły spróbować własnoręcznie przygotowanych pierników. Radości było co nie miara.

GALERIA

Justyna Markiewicz

Dodał: Adam Data: 30/11/2015 - 11:14:25
Informacyjne

Dnia 30 listopada w Niepublicznym Przedszkolu „Kolorowy Świat odbyły się Andrzejki.  Wprowadzeniem w magiczną atmosferę były opowieści o zwyczajach i tradycjach andrzejkowych. Za pomocą różnych rekwizytów (kolorowe świece, wosk, przedmioty ukryte pod kubeczkami, balony z wróżbą) przedszkolakom została przepowiedziana przyszłość. Dzieci dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, jakie mają charaktery, co się wydarzy w ich najbliższej przyszłości. Wróżby przyniosły wiele radości oraz wspaniałą zabawę.

GALERIA

Justyna Markiewicz

Dodał: Adam Data: 30/11/2015 - 11:08:43
Informacyjne

Dnia 27 listopada w Niepublicznym Przedszkolu „Kolorowy Świat” gościliśmy pracownika z Pedagogicznej Biblioteki w Kutnie. Pan Michał Wenerski zaprezentował dzieciom program pt.: „Misie naszego dzieciństwa”. W pierwszej części prezentacji przedszkolaki odgadywały imię misia na podstawie fragmentu obrazka. W drugiej części  wysłuchały książki czytanej przez Pana Michała: „Rupert i ptasie gniazdo” oraz bawiły się przy dźwiękach gitary. Dzieci były zachwycone czasem spędzonym z  bibliotekarzem i zaprosiły go na kolejną wizytę.

GALERIA

Justyna Markiewicz

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy