Dodał: Anna Data: 07/02/2020 - 09:26:51
Rodzice

W dniu 5 lutego br. dzieci z grupy IV uczestniczyły w kolejnych zajęciach na basenie w Aquaparku, prowadzonych przez P. Marcina, instruktora ze Szkółki Pływackiej 4 Style. Podczas lekcji przygotowującej Straszaki do samodzielnego pływania, oprócz znanych już zabaw, były nowe ćwiczenia z deskami i pływanie na plecach, a także zabawa z podwodnym tunelem, która bardzo spodobała się dzieciom oraz relaks i figle w basenie ze zjeżdżalnią. Przedszkolaki z niecierpliwością czekają na kolejną lekcję pływania. Dziękuję P. Aleksandrze Mokrzanowskiej za pomoc w zorganizowaniu przewozu dzieci na basen. Opracowała Anita Stanisławska.

galeria

Dodał: Anna Data: 07/02/2020 - 09:20:53
Rodzice

Dnia 5 lutego do Akcji Głośnego Czytania w grupie III dołączyła Pani wicedyrektor Beata Szymczak. Przeczytała przedszkolakom wiersze Tuwima. Dziękujemy za rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci.

galeria

Dodał: Anna Data: 04/02/2020 - 06:16:13
Rodzice

4 lutego nasze przedszkole odwiedziło Studio Artystyczne Arena z Białegostoku z przedstawieniem „Kevin sam w święta.” Była to inscenizacja kultowego filmu ” Kevin sam w domu.” Przedstawienie miało na celu uzmysłowienie jak ważną role odgrywa rodzina w życiu każdego człowieka, niekiedy pomimo wielu rodzinnych konfliktów, a także pokazanie jak ważne są: pomoc szczególnie osobom starszym, miłość, wybaczanie i zgoda.
galeria

Dodał: Anna Data: 03/02/2020 - 04:59:32
Rodzice

29.01. w przedszkolu świętowaliśmy 4. urodziny Patrycji. Dzieci zaśpiewały Jubilatce „Sto lat” i złożyły życzenia urodzinowe. Patrycja poczęstowała wszystkich przepysznym tortem, który przygotowała jej mama. Jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu i samych radosnych dni.
galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy