Dodał: Anna Data: 19/06/2019 - 12:59:10
Rodzice

Serdeczne życzenia dla naszej kochanej Hani z grupy I z okazji 3 urodzin. Dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń od życzą wszyscy koledzy i koleżanki oraz ciocia Ilona i Patrycja :)

 

galeria

Dodał: Anna Data: 19/06/2019 - 12:31:52
Rodzice

Maciej, nasz kolega z grupy Starszaków, obchodził w czerwcu swoje 7 Urodziny i w tym wyjątkowym dniu został Królem Przedszkola. Przyjął od rówieśników i Pań moc gorących życzeń uśmiechu, radości i sukcesów w szkole oraz usłyszał gromkie „Sto lat”, a w zamian poczęstował wszystkich słodkimi babeczkami i cukierkami. Życzymy Ci, Maciusiu, wszystkiego najlepszego! Opracowała Anita Stanisławska.

 

galeria

Dodał: Anna Data: 19/06/2019 - 12:26:33
Rodzice

Miło mi poinformować, że Jessica Święcicka z grupy IV zdobyła I nagrodę w Konkursie Plastycznym „Mieszkańcy ekosystemów leśnych”, zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody. Jessica po kierunkiem swojej nauczycielki wykonała piękną pracę „Puchacz„. Oprócz dyplomu otrzymała bardzo ciekawe książki przyrodnicze oraz zabawki zręcznościowe. Serdecznie gratulujemy! Opracowała Anita Stanisławska.

galeria

Dodał: Anna Data: 19/06/2019 - 12:25:32
Rodzice

Dnia 14.06.2019r. wybraliśmy się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej na Sklęczkach koło Kutna. Dzieci mogły zobaczyć na żywo samoloty i śmigłowce wojskowe, a także wsiąść do pontonu, którym ratuje się ludzi. Przedszkolaki zostały zapoznane z pracą strażaka, a także poznały sprzęt, który wykorzystywany jest w ich pracy. Najwięcej uśmiechu na buziach przedszkolaków wywołało to, iż mogły przejechać się wozem strażackim należącym do wojska. Jakie było zdziwienie wśród dzieci, że wóz strażacki nie musi być koloru czerwonego. Chcielibyśmy podziękować mamie Stasia z grypy III - Pani Monice Flisiak za to, iż mogliśmy odwiedzić jej miejsce pracy.

 

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy