Dodał: Adam Data: 09/07/2015 - 10:58:48

Na dzień 26 czerwca 2015 r. zaproszono wszystkie osoby pomocne w realizacji zadań konkursowych. W spotkaniu brały udział dzieci, kadra, przedstawiciele instytucji i firm lokalnych, rodzice oraz media.

Dzieci pod kierunkiem nauczycielek przygotowały część artystyczną i wcielając się w role małych aktorów pokazały swój kunszt artystyczny. Wszyscy uczestnicy tego spotkania obejrzeli film pod tytułem „Wspomnienia” (autor: Emilia Tarka) i uroczyście podsumowano całość wykonania zadań konkursowych. Dyrektor Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie – Centrum Kształcenia w Kutnie – Róża Karasińska i koordynator realizacji – Emilia Tarka – wręczyły dzieciom dyplomy,  zaś wykładowcom, nauczycielom, osobom pomocnym w realizacji programu (inny sposób), rodzicom oraz sponsorom i lokalnym mediom – podziękowania).

Po wręczeniu przez przybyłych sponsorów prezentów dzieciom, dyrektor  – Róża Karasińska i koordynator realizacji konkursu – Emilia Tarka wręczyły nagrody (ufundowane przez sponsorów) przedszkolakom za udział w przedsięwzięciu. Na ręce koordynatora – Emilii Tarka, funkcjonariuszka policji – w imieniu komendanta Komendy Powiatowej w Kutnie wręczyła maskotkę „Komisarz Błysk”  do celów edukacyjnych placówki.

Po części oficjalnej wystąpił Ryszard Wolbach (artysta muzyk). Potem zaproszono wszystkich gości na poczęstunek przygotowanych przez rodziców przedszkolaków. Spotkanie było wypełnione miłą atmosferą, wspomnieniami i niespodziankami.

Koordynator realizacji konkursu - Emilia Tarka

GALERIA

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy