Dodał: anna Data: 23/06/2022 - 06:29:35
Rodzice

W środę, 22 czerwca 2022 r. nasze dzieci miło spędziły czas w Sali Zabaw „Honolulu” we Włocławku. Czekało tam na nie bardzo dużo atrakcji: labirynty przejść, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, trampoliny, karuzele, baseny z piłeczkami, dmuchańce do skakania, tory przeszkód, sala strzelecka z armatkami na piłeczki. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy albo przy wspólnym stole zjeść frytki, zapiekanki oraz napić się wody. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim dobra, radosna zabawa naszych przedszkolaków, integracja dzieci oraz rozwijanie ich ogólnej sprawności ruchowej i motorycznej. Pobyt w „Honolulu” minął bardzo szybko, chociaż zabawy trwał aż 3 godziny. Zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji pożegnaliśmy to wspaniałe miejsce i wróciliśmy do przedszkola. I właśnie w takich nastrojach zakończymy rok szkolny 2021/22. Opracowała Anita Stanisławska.
galeria

Dodał: anna Data: 23/06/2022 - 06:25:33
Rodzice

W dniu 21 czerwca br. dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w teatrzyku pt. ,,Pimpuś Sadełko w krainie witaminek ". Głównym bohaterem przedstawienia był Pimpuś Sadełko – obżartuch uwielbiający chipsy, hamburgery i coca colę. Trafił on do Krainy Witaminek, gdzie pod okiem miłej i uśmiechniętej Witaminki C uczył się, jak zdrowo należy się odżywiać. Występ miał na celu przekazać dzieciom zasady zdrowego odżywiania.
galeria

Dodał: anna Data: 23/06/2022 - 06:21:06
Rodzice

Dnia 4 czerwca 2022 r. w Niepublicznym Przedszkolu „Kolorowy Świat” w Bielawkach odbył się Piknik Rodzinny. Na początku pikniku została zaprezentowana część artystyczna przygotowana przez dzieci z każdej grupy. Następnie wszystkie dzieci zatańczyły ,,Tacos" pod kierunkiem Pani Doroty Ciołkowskiej. Na koniec występu dzieci wręczyły swoim rodzicom samodzielnie wykonane zegary . Kolejnym etapem pikniku był występ laureatów konkursu wokalnego „ Na majowe łące” oraz ogłoszenie wyników rodzinnego konkursu fotograficznego pt. „My rodzinkę fajną mamy”. Na pikniku nie zabrakło także konkursu ciast „Coś dobrego dla każdego”. W trakcie całego pikniku dzieci, a także dorośli mogli korzystać z przeróżnych atrakcji: dmuchanych zjeżdzalni, skakańcy , basenu z piłeczkami ,zorbingu, kącika eksperymentalnego, kącika plastycznego, kącika sportowego prowadzonego przez „Drużynę Kangura”. Było malowanie twarzy, kącik fryzur oraz animacje prowadzone przez grupę teatralną Foto animator, bańki mydlane, konkursy i zabawy. Na pikniku odwiedził nas również miś TEDDY EDDIE. Uczestnicy pikniku mogli degustować kiełbaski z grilla oraz watę cukrową i popcorn.
Za pomoc w organizacji pikniku serdecznie dziękujemy:
· Pani Małgorzacie Kwiatkowskiej i Panu Arkadiuszowi Żółtowskiemu
· Hurtowni Hurt-Pap
· Sala Bankietowa i Hotel PaOla Kutno
· Hurtowni BIUROMAX
· Hotel Siódme Niebo
· Wolnym Motocyklistom z Łodzi za zaprezentowanie swoich motocykli.
galeria

Dodał: Roza Data: 06/06/2022 - 02:43:27
Rodzice

  Podziękowanie

   

  W imieniu dzieci, kadry pedagogicznej, Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola „Kolorowy Świat” w Bielawkach oraz wszystkich uczestników Pikniku Rodzinnego, który zorganizowaliśmy w dniu 04.06.2022r. Chcieliśmy podziękować za pomoc  w organizacji pikniku;

  1. Pani Małgorzacie Kwiatkowskiej i  Panu Arkadiuszowi Żółtowskiemu
  2. Hurtowni  Hurt-Pap
  3. Sala Bankietowa i Hotel PaOla Kutno
  4. Hurtowni BIUROMAX
  5. Hotel Siódme Niebo

   Dziekujemy rodzicom którzy wsparli nas wszelką pomocą przy orgaznizacji pikniku.

   

  Dziękujemy serdecznie za bezinteresowność, życzliwość

  i przyjaźń.

   

  Dokumenty - rekrutacji

     

  Galeria

  

  Polecamy