Dodał: Anna Data: 22/10/2018 - 02:14:10
Rodzice

W dniu 19 października, Amelka, nasza koleżanka z grupy Straszaków obchodziła swoje 5 Urodziny. W tym dniu wyglądała jak mała księżniczka, z dumą nosiła koronę i siedziała na przedszkolnym tronie, ale też z radością przyjęła od dzieci i Pań życzenia radości, uśmiechu i wspaniałych urodzinowych prezentów. Amelka poczęstowała wszystkich cukierkami i przepysznym tortem z obrazkiem Doktor Dosi i owieczki z bajki „Klinika pluszaków”, przygotowanym przez mamę. Wszystkiego najlepszego Amelko!

Dodał: Anna Data: 15/10/2018 - 01:38:54
Rodzice

W piątek, 12 października dzieci z naszego przedszkola spędziły czas w sali zabaw ,,Fikołki'' w Płocku. Przed wyjazdem przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.
Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów i koników. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

Dodał: Anna Data: 15/10/2018 - 01:36:14
Rodzice

W dniu 4 października Kacperek z grupy Starszaków obchodził swoje 5 Urodziny. Z tej okazji przygotował wspólnie ze swoją mamą pyszne mufinki dla każdego dziecka, pięknie opakowane, z okolicznościową karteczką. Oczywiście w dniu swojego święta nosił królewską koronę, usłyszał gromkie „Sto lat” od kolegów i Pań, otrzymał wiele ciepłych życzeń i gorących całusów. Wszystkiego Najlepszego, Kacperku!

Dodał: Anna Data: 15/10/2018 - 01:34:46
Rodzice

W ramach współpracy z rodzicami w grupie Starszaków realizujemy w tym roku (przed)szkolnym cykl spotkań z rodzicami „Mama, tata potrafią…”. Podczas tych zajęć rodzice naszych przedszkolaków będą przedstawiać dzieciom swoje pasje i zainteresowania, prezentować swoje umiejętności i zamiłowania, opowiadać o swojej ciekawej pracy zawodowej. Na pierwszym spotkaniu tata naszego Aleksandra, P. Artur Gomuła przybliżył najmłodszym swoje sportowe hobby, jakim jest golf. Dla większości dzieci było to pierwsze zetknięcie z tym niezwykłym sportem, dlatego z olbrzymim zainteresowaniem słuchały one opowieści P. Artura o tajnikach tej dyscypliny sportowej, oglądały strój i sprzęt golfisty. Każde dziecko miało okazję sprawdzenia swoich predyspozycji do uprawiania tego sportu poprzez wykonanie uderzenia kijem i celne skierowanie małej piłeczki do specjalnego otworu. Wszyscy bardzo się starali, ale udało się to dwojgu przedszkolakom: Ewie i Kacprowi. Brawo! Tata Aleksandra podarował dzieciakom piłeczki golfowe, a w podziękowaniu za super zajęcia otrzymał od nich pamiątkowy dyplom i medal „Mój tata wymiata”. Bardzo serdecznie dziękujemy P. Arturowi, że znalazł czas, aby przyjść do przedszkola i opowiedzieć dzieciom o tym niezwykle interesującym sporcie, kto wie, może wśród starszaków jest już przyszły golfista?

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy