Dodał: Anna Data: 18/01/2019 - 02:02:52
Rodzice

Dnia 18 stycznia do naszego przedszkola zawitały Panie reprezentujące firmę DS Smith. W ciekawy sposób zaprezentowały dzieciom jak należy sortować śmieci, co robimy z makulatury Przypomniały również przedszkolakom z czego powstaje papier. Dodatkową atrakcją był film, który pokazywał jak produkuje się makulaturę. Na dowód tego, że z niepotrzebnych papierowych kartek, opakowań może powstać coś fantastycznego, przyniosły dla każdego dziecka kartonową zabawkę do samodzielnego złożenia. Chłopcy otrzymali formuły 1, natomiast dziewczynki jelenie.
Opracowałą: Justyna Anielak

galeria

Dodał: Anna Data: 18/01/2019 - 02:01:07
Rodzice

Dnia 18 stycznia swoje 5-te urodziny obchodził Stasio z grupy III. Koledzy i koleżanki z grupy odśpiewali solenizantowi sto lat, a także złożyli najserdeczniejsze życzenia. Atrakcją tego dnia był również przepiękny i przepyszny tory, który smakował każdemu przedszkolakowi. Stasiu z okazji urodzin składam Ci życzenia:Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości,Przyjaźni wielkich i małych,Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego!
Opracowała: Justyna Anielak

galeria

Dodał: Anna Data: 18/01/2019 - 01:59:19
Rodzice

Dnia 17 stycznia nasze przedszkole odwiedził Komendant Straży Miejskiej Pan Ryszard Wilanowski. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom, iż z pozoru beztroskie zabawy na sankach, nartach, czy łyżwach mogą być niebezpieczne, jeśli odbywać się będą w sposób bezmyślny i w miejscach do tego nieprzeznaczonych, m.in. blisko drogi, zbiornika wodnego. Pan Ryszard przypomniał również zasady poruszania się po pasach, a także jak należy zachować się w kontakcie z osobą obcą czy psem, który chce nam zrobić krzywdę.
Opracowała: Justyna Anielak

Galeria

Dodał: Anna Data: 18/01/2019 - 01:57:45
Rodzice

Dnia 16 stycznia dzieci z grupy III i IV wybrały się na wycieczkę do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie. Tego dnia Pani Monika ćwiczyła z dziećmi znajomość nazw: pór roku, tygodni i miesięcy. Na koniec zajęć przedszkolaki wykonały rysunki do wcześniej przeczytanego tekstu. Nieodłącznym elementem naszych cyklicznych wycieczek do Biblioteki jest seans filmowy. Tym razem oglądaliśmy przygody ,,Bolka i Lolka". Radości było co nie miara :)
Opracowałą: Justyna Anielak

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy