Dodał: Anna Data: 24/09/2020 - 10:37:58
Rodzice

24 września 2020 roku przedszkolaki z grupy I rozpoczęły realizację Akcji Głośnego Czytania.Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności z czytania i słuchania, a także poczucia przynależności do społeczności czytelniczej. Inaugurację tegorocznego czytania rozpoczęła pani Małgorzata Konarska,mama Hani. Dziękujemy serdecznie za zaprezentowanie dzieciom ciekawych pozycji czytelniczych i poświęcony czas.

galeria

Dodał: anna Data: 22/09/2020 - 01:08:44
Rodzice

Wrzesień to miesiąc, w którym jak co roku włączamy się w akcję "Sprzątania Świata", która jest dla dzieci atrakcyjną, aktywną formą edukacji ekologicznej. Jest rzeczywistą lekcją ochrony środowiska, dzięki której uczymy się bardziej przyjaznego stosunku do naszej planety.
Dlatego 22 września przedszkolaki wraz z nauczycielkami wyruszyły na wielkie porządkowanie ogrodu i terenu wokół przedszkola. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki. Cieszymy się, że śmieci z roku na rok jest coraz mniej.
Wierzymy, że prowadzane przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwianie dzieci, i że w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.

Dodał: anna Data: 17/09/2020 - 03:56:24
Rodzice

Dzieci z grupy I w pierwszych tygodniach września zapoznały się ze specyfiką miejsca i nawiązały serdeczne kontakty rówieśnicze. Na zajęciach omawialiśmy co należy nosić w plecaczku, wspólnie segregowaliśmy przedmioty przyniesione przez ciocię.
galeria

Dodał: Anna Data: 17/09/2020 - 01:28:25
Rodzice

Dnia 16 września dzieci z grupy III wzięły udział w kolejnych zadaniach związanych z programem ,, Uczymy dzieci programować''. Tego dnia rozmawialiśmy o aktualnej sytuacji, pandemii Covid-19 i konieczności trzymania się kilku zasad. Stworzyliśmy swój własny rytuał powitań w przedszkolu. Dzieci odkodowywały symbole rysunków. Tego dnia bawililiśmy się również matą do programowania. Układaliśmy kubki zgodnie z opowieścią nauczyciela, poszukiwaliśmy drogi do mety i oznaczaliśmy ją według kodu i wiele innych zabaw :) Wszystkie dzieci polubiły programowanie z czego jesteśmy bardzo dumne

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy