Dodał: anna Data: 21/03/2023 - 03:03:17
Rodzice

Pierwszy dzień wiosny w naszym przedszkolu przywitaliśmy występem artystycznym pt. : ,,Zielona wiosenka" przygotowanym przez dzieci i ciocie z grupy ,,Sówki". Życzymy wszystkim, aby ciepła i radosna wiosna zagościła u nas na dobre 😉

Galeria

Dodał: anna Data: 21/03/2023 - 02:55:32
Rodzice

W dniu 20 marca dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w kolejnym spotkaniu z wróbelkiem Elemelkiem, tym razem wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Wróbla. W ramach realizowanego projektu edukacyjnego odbyły się zajęcia, na których przedszkolaki wysłuchały opowiadania "Kamizelka Elemelka" i poznały sens powiedzenia "stroić się w cudze piórka". Zdobyły również nowe wiadomości na temat życia tych małych ptaszków, doskonaliły liczenie karmiąc wróble ziarnami, ćwiczyły, śpiewały i ćwierkały z wróbelkiem, a na koniec wykonały piękne prace plastyczne. Nasze dzieci znają już wiele przygód z życia wróbelka Elemelka i są prawdziwymi przyjaciółmi tego wesołego i ciekawskiego ptaszka.

Galeria

Dodał: anna Data: 21/03/2023 - 02:48:20
Rodzice

Matematyka otacza nas wszędzie i mamy z nią do czynienia w niemal każdym aspekcie naszego życia.
Dnia 13 marca grupa Jeżyki obchodziła dzień królowej nauk - Dzień Matematyki. Dzieci wykonywały różne zadania matematyczne, były tematyczne zabawy ruchowe, praca plastyczna. Wszystkie te aktywności pokazały, że matematyka może być ciekawa, przyjemna, a przede wszystkim daje dużo radości.

Galeria

Dodał: anna Data: 21/03/2023 - 02:45:08
Rodzice

Dnia 16 marca w ramach cyklu: ,,Hobby przedszkolaka" o swoim zainteresowaniu opowiedziała Oliwka z grupy ,,Sówki", która interesuje się grą na gitarze. Opowiedziała nam o swoich muzycznych korzeniach, pokazała dzieciom gitarę, na której będzie uczyła się grać, zapis nutowy utworów. Wielkim marzeniem Oliwki jest zostać słynnym gitarzystą, czego jej z całego serca życzymy.

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy