Dodał: Anna Data: 04/10/2019 - 01:26:59
Rodzice

Dnia 2 października wybraliśmy się na wycieczkę do Kraina Dzikiej Kaczki. Najpierw przeszliśmy się ścieżką edukacyjną na której poznaliśmy różne ptaki, zobaczyliśmy gdzie mieszkają, poszukiwaliśmy śladów dzika, zobaczyliśmy jak wyglądają żeremie bobra, poznaliśmy różnego rodzaju drzewa, a także zmagaliśmy się z różnymi ukształtowaniami terenu. Mieliśmy również możliwość karmić owce. Bardzo ciekawą atrakcją było budowanie hoteli dla owadów, które zabraliśmy do przedszkola. Nie zabrakło również poczęstunku, którym były kiełbaski z ogniska. Cele wycieczki było: rozbudzanie ciekawości przyrodniczej, kształtowanie postawy proekologicznej, rozwijanie spostrzegawczości i sprawności manualnej, doskonalenie koncentracji uwagi, wdrażanie do pracy w grupie i zespole. Była to bardzo ciekawa wycieczka. Dzieci z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola.

 

galeria

Dodał: Anna Data: 04/10/2019 - 01:26:04
Rodzice

2 października dzieci z grupy I uczestniczyły w warsztatach z LeoMarketem. Najpierw każdy uczestnik wykonał podstawek pod kubek. Później dzieci ozdabiały swój kubek ceramiczny. Tworząc przy tym indywidualny imienny kubek do napoju. Na koniec wszystkie dzieci dostały baloniki.

galeria

Dodał: Anna Data: 04/10/2019 - 01:25:19
Rodzice

Wrzesień to okres zbioru owoców z sadów. Dlatego 3-latki gr I z produktów zrobiły szarlotkę. Praca ta dała dzieciom możliwość do działania kulinarnego, wdrożenia do higienicznego przygotowania posiłku oraz zdobywania nowych doświadczeń za pomącą smaku, dotyku i węchu. Miały możliwość wspólnego wykonania torba z jabłkami razem miksowały, łączyły składniki i dekorowały. Na końcu dzieci spróbowały ciasta.

galeria

Dodał: Anna Data: 04/10/2019 - 01:24:25
Rodzice

30 września w naszej grupie maluszków obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” pani razem z dziewczynkami przygotowały specjalne zabawy dla chłopców. Były także drobne upominki, dyskoteka i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy.

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy