Dodał: anna Data: 08/07/2020 - 12:10:15
Rodzice

 Z myślą o witaminkach dzieci z grupy III wraz z ciociami przygotowały zdrowe koktajle owocowe z naturalnego jogurtu, malin, truskawek, borówek i bananów. Przed  przystąpieniem  do pracy przedszkolaki zapoznały się z urządzeniem  – blenderem. Pod nadzorem cioć dzieci  wrzucały owoce  do blendera i mogły patrzeć jak powstaje koktajl. Na koniec wszystkich czekała degustacja. Koktajle były pyszne.

galeria

Dodał: anna Data: 03/07/2020 - 12:02:41
Rodzice

Smacznie zrobiło się także u maluszków. Dzieci z grupy I i II zajadały gofry .
 

Dodał: anna Data: 03/07/2020 - 11:49:23
Rodzice

Dziś pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem mali kucharze zapoznali się z przepisem na pyszne gofry. Dzieci pod kierunkiem pań, z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski . Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!!
Było słodko, smacznie i zdrowo, a głównym dodatkiem do gofrów były owoce sezonowe.

Dodał: anna Data: 28/06/2020 - 07:34:23
Rodzice

W dniu 27 czerwca, w piękną, słoneczną sobotę, dzieci, rodzice i wychowawczyni z grupy Starszaków spotkali się na przedszkolnym placu zabaw, aby wspólnie zakończyć rok szkolny 2019/20. W tym spotkaniu uczestniczyła również P. Beata Szymczak, wicedyrektor naszego przedszkola. Zakończenie dwóch lat współpracy było jednocześnie naszym pożegnaniem, ponieważ dzieci po wakacjach rozpoczną już naukę w szkole. Z tej okazji przyszli uczniowie otrzymali "Elementarz matematyczny", dyplomy ukończenia przedszkola oraz imienne, złote medale, które, mam nadzieję będą miłą pamiątką na długie lata. Nasze spotkanie przebiegło, jak zawsze w miłej i serdecznej atmosferze, nie zabrakło oczywiście chwil wzruszenia, ale przede wszystkim było pełne radości i uśmiechu. Kochani, dziękuję wszystkim rodzicom za wspaniałą współpracę, zaangażowanie w życie grupy, a dzieciom życzę samych sukcesów w szkole, ale także spełnienia dziecięcych marzeń, dużo czasu na zabawę oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Wspominajcie ciepło nasze przedszkole! Opracowała Anita Stanisławska.
 

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy