Dodał: Anna Data: 19/02/2019 - 01:27:18
Rodzice

Dnia 19 lutego 2019 roku w grupie I obchodziliśmy 4 urodziny Kubusia i 3 urodziny Amelki. Z tej okazji wszyscy złożyliśmy im życzenia wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka. Nasi solenizanci przygotowali dla nas słodki poczestunek w formie babeczek, tortu i cukierasków. Ślicznie dziekujemy rodzicom za poczęstunek a naszym milusińskim życzymy dużo zdrowia i wiele prezentów :)

galeria

Dodał: Anna Data: 18/02/2019 - 02:51:25
Rodzice

„Bale, bale w karnawale”…podsumowaniem tygodniowej tematyki w grupie Straszaków były wspólne warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców „Maska karnawałowa”, które odbyły się 15 lutego br. Jak zawsze frekwencja rodzin przedszkolaków (mam, tatusiów, babć, wujków, rodzeństwa) była 100%, za co bardzo serdecznie dziękuję. Rozpoczęliśmy nasze spotkanie od obejrzenia prezentacji „Karnawał, czyli Maska-Rada”, przybliżającej historię karnawału w Polsce i na świecie oraz prezentującej różne rodzaje masek karnawałowych. A później przystąpiliśmy do praktyki, czyli wykonania masek o różnorodnych kształtach i stylach, ozdobionych kolorowymi cekinami i piórami, barwnymi brokatami i tasiemkami. Każda para „dziecko - dorosły”, pracowała z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem, czerpiąc radość ze wspólnej pracy i możliwości spędzenia ze sobą czasu. Efekty tej współpracy są wspaniałe, każda maska jest inna, niepowtarzalna i oryginalna, a wszystkie można obejrzeć na tablicy przy naszej sali. Opracowała Anita Stanisławska.

galeria

Dodał: Anna Data: 18/02/2019 - 02:50:27
Rodzice

W dniu 14 lutego br. uczciliśmy w grupie Straszaków Walentynki, dzień sympatii, przyjaźni i miłości. Dzieci przygotowały „walentynki” dla swoich koleżanek, kolegów i Pań z grupy. Św. Walenty nie zapomniał o nikim, każdy otrzymał piękne, czerwone i różowe serduszka, laurki, rysunki, breloczki, a także słodycze. Było to bardzo miłe wydarzenie, wywołujące uśmiech i radość zarówno na twarzach dzieci, jak i dorosłych. Wszyscy przecież lubimy być kochani. Opracowała Anita Stanisławska.

galeria

Dodał: Anna Data: 14/02/2019 - 11:17:55
Rodzice

W dniu 11 lutego br. dzieci z grupy IV wraz ze swoimi Paniami wybrały się na pełną atrakcji wycieczkę do Kutna. Pierwszym punktem wyjazdu była Pizzeria „Na Widelcu”, gdzie dzieci najpierw zaprojektowały kolorowe czapki kucharskie, a później uczestniczyły w warsztatach pieczenia pizzy, do której samodzielnie dobierały ulubione składniki i sosy. Każda własnoręcznie wykonana pizza była pyszna i bardzo smakowała dzieciom. Warsztaty przygotowane przez właścicielkę pizzerii, P. Małgorzatę i jej pracowników były dla naszych przedszkolaków bardzo ciekawe, dały im wiele radości i satysfakcji. Polecamy każdemu, bo w Pizzerii „Na Widelcu” panuje bardzo serdeczna atmosfera, a jedzenie jest naprawdę smaczne. Po kalorycznym jedzonku przyszedł czas na spalanie kalorii, dlatego odwiedziliśmy lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tam pracownicy przyjęli nasze dzieciaki równie ciepło, umożliwili im wejście na lód i zabawy z pingwinem do nauki jazdy na łyżwach, wytłumaczyli, jak powstaje lodowisko i pokazali maszyny służące do jego oczyszczania i utrzymania. W wypożyczali najmłodsi mogli obejrzeć z bliska prawdziwe łyżwy i zobaczyć w jaki sposób można je wypożyczyć. Było to interesujące spotkanie, zachęcające wszystkich do uprawiania zimowych sportów, a w szczególności do rozpoczęcia nauki jazdy na łyżwach. W drodze powrotnej z lodowiska zajrzeliśmy jeszcze do zaprzyjaźnionej Przychodni dla Małych Zwierząt przy ul. Chodkiewicza, aby odwiedzić naszą ciocię Agatę, która przyjeżdża do nas z pieskiem Badim oraz przyjrzeć się pracy weterynarza. Bardzo dziękujemy P. Kasi Borowskiej-Osmolak i P. Witoldowi. Kalińskiemu za umożliwienie nam tego nieplanowanego spotkania. Już dzisiaj umówiliśmy się na kolejne, tym razem nieco dłuższe, wiosenne zajęcia w przychodni. Opracowała Anita Stanisławska.

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy