Dodał: Anna Data: 07/12/2018 - 11:21:11
Rodzice

W dniu 6 grudnia 2018 roku w grupie I  odbyły się warsztaty mikołajkowe. Podczas warsztatów dzieci wspólnie z rodzicami wykonały z różnych materiałów skrzaty i choinki, z które zagościły na wystawie klasowej. Gościł również u nas wyjątkowy gość- św. Mikołaj, który dla każdego dziecka przyniósł upominek. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie i za miłe chwile spędzone we wspólnym gronie .

 

Galeria

Dodał: Anna Data: 07/12/2018 - 11:09:58
Rodzice

W dniu 3 grudnia br. w grupie Starszaków rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wspólnie z rodzicami ubierały w sali choinkę, wieszały na niej kolorowe sople, bombki, błyszczące gwiazdki, ozdoby z makaronu, szyszki i własnoręcznie zrobione aniołki. Na czubku świątecznego drzewka znalazła się piękna gwiazda, a całe otoczone zostało światełkami i złoto-czerwonymi łańcuchami. Choinka wspaniale prezentuje się w naszej sali i będzie nam umilała czas przez wiele najbliższych tygodni. Jak zawsze dziękuję rodzicom za zaangażowanie w życie grupy IV. Opracowała: Anita Stanisławska.

galeria

Dodał: Anna Data: 07/12/2018 - 10:07:22
Rodzice

Podczas wycieczki 27 listopada do Fabryki Bombek w Piotrkowie Trybunalskim dzieci dowiedziały się w jaki sposób powstają świąteczne ozdoby, jak wyrabia się bombki, kto i jak je ozdabia. Odwiedziliśmy miejsce, które nazywa się dmuchalnią- tam z rurki ze szkła pan tworzył szklane bombki. Ogrzewane w odpowiedni sposób ogniem gazowych palników szkło staje się plastyczne, dzięki czemu za pomocą oddechu i formy nadaje się mu wybrany kształt.Następnie udaliśmy się do srebrzalni- miejsca w którym bombki z przezroczystych stawały się srebrne. Kolejnym pomieszczeniem była malarnia-miejsce w którym bombki stawały się różnokolorowe.🙂 Na koniec otrzymaliśmy świeżo zrobione, gładkie bombki, które dzieci dowolnie ozdobiły brokatem i zabrały do domu.

galeria

Dodał: Anna Data: 03/12/2018 - 02:21:05
Rodzice

Dnia 30 listopada w grupie III odbyły się warsztaty pt.: ,,Ozdoby choinkowe''. Zadaniem dzieci i rodziców było wykonanie ozdób z masy porcelanowej, a także łańcucha z kolorowego papieru. Na koniec zajęć wspólnie ubraliśmy choinkę.Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie dobrze się bawiąc.Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby wziąć udział w warsztatach.Opracowała: Justyna Anielak

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy